Doorgaan naar inhoud
Gratis levering vanaf 59 euro aankoop
Levering binnen 2 tot 4 werkdagen in Europa
Voor 09.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden

Promoties

Filters

  • THCX Pre Rolls - 20%

    KroMood
    Oorspronkelijke prijs €9,75 - Oorspronkelijke prijs €118,75
    Oorspronkelijke prijs €9,75 - Oorspronkelijke prijs €118,75
    Oorspronkelijke prijs €9,75
    €3,90 - €47,50
    €3,90 - €47,50
    Huidige prijs €3,90
    Op voorraad

    🌟 Ontdek het gemak en de kracht van THCX Pre Rolls – 20% 🌟 Duik in een directe ontspanningservaring met onze THCX Pre Rolls, zorgvuldig gerold en...

    Alle gegevens bekijken
    Oorspronkelijke prijs €9,75 - Oorspronkelijke prijs €118,75
    Oorspronkelijke prijs €9,75 - Oorspronkelijke prijs €118,75
    Oorspronkelijke prijs €9,75
    €3,90 - €47,50
    €3,90 - €47,50
    Huidige prijs €3,90
    Bespaar tot wel 60% Bespaar %
  • Black Afghan THCX

    KroMood
    Oorspronkelijke prijs €44,25 - Oorspronkelijke prijs €725,00
    Oorspronkelijke prijs €44,25 - Oorspronkelijke prijs €725,00
    Oorspronkelijke prijs €44,25
    €17,70 - €290,00
    €17,70 - €290,00
    Huidige prijs €17,70
    50.0g €3,50 / g
    Op voorraad

    🌑 Black Afghan THCX 47% – Krachtige THCX Hars & Authentieke Hash 🌑 Black Afghan THCX 47% is een premium THCX hars (hash), geïnspireerd op de klas...

    Alle gegevens bekijken
    Oorspronkelijke prijs €44,25 - Oorspronkelijke prijs €725,00
    Oorspronkelijke prijs €44,25 - Oorspronkelijke prijs €725,00
    Oorspronkelijke prijs €44,25
    €17,70 - €290,00
    €17,70 - €290,00
    Huidige prijs €17,70
    50.0g €3,50 / g
    Bespaar tot wel 60% Bespaar %
  • Supreme Hash THCX

    KroMood
    Oorspronkelijke prijs €45,75 - Oorspronkelijke prijs €775,00
    Oorspronkelijke prijs €45,75 - Oorspronkelijke prijs €775,00
    Oorspronkelijke prijs €45,75
    €18,30 - €310,00
    €18,30 - €310,00
    Huidige prijs €18,30
    3.0g €6,10 / g
    Op voorraad

    🌟 Supreme Hash THCX 45% – Premium THCX Resine (Hash / Hasj) 🌟 De Supreme Hash THCX 45% is een hoogwaardige THCX-resine, ook bekend als hash of ha...

    Alle gegevens bekijken
    Oorspronkelijke prijs €45,75 - Oorspronkelijke prijs €775,00
    Oorspronkelijke prijs €45,75 - Oorspronkelijke prijs €775,00
    Oorspronkelijke prijs €45,75
    €18,30 - €310,00
    €18,30 - €310,00
    Huidige prijs €18,30
    3.0g €6,10 / g
    Bespaar tot wel 60% Bespaar %
  • THCX Moon Rocks - 65%

    KroMood
    Oorspronkelijke prijs €48,75 - Oorspronkelijke prijs €875,00
    Oorspronkelijke prijs €48,75 - Oorspronkelijke prijs €875,00
    Oorspronkelijke prijs €48,75
    €19,50 - €350,00
    €19,50 - €350,00
    Huidige prijs €19,50
    3.0g €6,50 / g
    Op voorraad

    🌟 Beleef een buitengewone ervaring met onze THCX Moon Rocks - 65% 🌟 Dompel jezelf onder in een ervaring van ongeëvenaarde kracht met onze THCX Moon...

    Alle gegevens bekijken
    Oorspronkelijke prijs €48,75 - Oorspronkelijke prijs €875,00
    Oorspronkelijke prijs €48,75 - Oorspronkelijke prijs €875,00
    Oorspronkelijke prijs €48,75
    €19,50 - €350,00
    €19,50 - €350,00
    Huidige prijs €19,50
    3.0g €6,50 / g
    Bespaar tot wel 60% Bespaar %

Promoties

Het consumeren van CBD, HHC, H4CBD, THCV, THCP of een ander legaal cannabismolecuul helpt je lichaam beter voor je te zorgen. Het betekent ook dat u het lichaam helpt bij het verlichten van uw pijn en het verbeteren van uw levensomstandigheden. Om u in staat te stellen legale cannabisproducten...