Skip to content
Free delivery from 59 euros of purchase
Delivery in 2 to 4 working days in Europe
Ordered before 09 noon, shipped the same day

Promotions

Filters

  • THCX Pre Rolls - 20%

    KroMood
    Original price €9,75 - Original price €118,75
    Original price €9,75 - Original price €118,75
    Original price €9,75
    €3,90 - €47,50
    €3,90 - €47,50
    Current price €3,90
    In stock

    🌟 Discover the Convenience and Power of THCX Pre Rolls – 20% 🌟 Dive into an instant relaxation experience with our THCX Pre Rolls, carefully roll...

    View full details
    Original price €9,75 - Original price €118,75
    Original price €9,75 - Original price €118,75
    Original price €9,75
    €3,90 - €47,50
    €3,90 - €47,50
    Current price €3,90
    Save up to 60% Save %
  • Black Afghan THCX

    KroMood
    From €2,90 / g
    Original price €44,25 - Original price €725,00
    Original price €44,25 - Original price €725,00
    Original price €44,25
    €17,70 - €290,00
    €17,70 - €290,00
    Current price €17,70
    50.0g €3,50 / g
    In stock

    🌑 Black Afghan THCX 47% – Powerful THCX Resin & Authentic Hash 🌑 Black Afghan THCX 47% is a premium THCX resin (hash), inspired by classic Afghan...

    View full details
    From €2,90 / g
    Original price €44,25 - Original price €725,00
    Original price €44,25 - Original price €725,00
    Original price €44,25
    €17,70 - €290,00
    €17,70 - €290,00
    Current price €17,70
    50.0g €3,50 / g
    Save up to 60% Save %
  • Supreme Hash THCX

    KroMood
    From €3,10 / g
    Original price €45,75 - Original price €775,00
    Original price €45,75 - Original price €775,00
    Original price €45,75
    €18,30 - €310,00
    €18,30 - €310,00
    Current price €18,30
    3.0g €6,10 / g
    In stock

    🌟 Supreme Hash THCX 45% – Premium THCX Resin (Hash / Hashish) 🌟 The Supreme Hash THCX 45% is a high-quality THCX resin, also known as hash or hashi...

    View full details
    From €3,10 / g
    Original price €45,75 - Original price €775,00
    Original price €45,75 - Original price €775,00
    Original price €45,75
    €18,30 - €310,00
    €18,30 - €310,00
    Current price €18,30
    3.0g €6,10 / g
    Save up to 60% Save %
  • THCX Moon Rocks - 65%

    KroMood
    From €3,50 / g
    Original price €48,75 - Original price €875,00
    Original price €48,75 - Original price €875,00
    Original price €48,75
    €19,50 - €350,00
    €19,50 - €350,00
    Current price €19,50
    3.0g €6,50 / g
    In stock

    🌟 Live an extraordinary experience with our THCX Moon Rocks - 65% 🌟 Dive into an experience of unmatched power with our THCX Moon Rocks , one of th...

    View full details
    From €3,50 / g
    Original price €48,75 - Original price €875,00
    Original price €48,75 - Original price €875,00
    Original price €48,75
    €19,50 - €350,00
    €19,50 - €350,00
    Current price €19,50
    3.0g €6,50 / g
    Save up to 60% Save %

Promotions

Consommer du CBD, du HHC, du H4CBD, du THCV, du THCP ou tout autre molécule du cannabis légal, c’est aider son organisme à mieux prendre soin de vous. C'est également apporter un coup de main à l'organisme dans l’apaisement de vos douleurs et dans l’amélioration de vos conditions de vie. Pour v...